O Nas

OFERTA OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO CAMPING SOSENKI *** W SANOKU

Serdecznie zapraszamy do Sanoka i skorzystania z usług z ośrodka wypoczynkowo-rekreacyjnego „Sosenki” w Sanoku.

Ośrodek położony jest w pięknej dolinie Sanu, u podnóża Gór Słonnych, a jednocześnie w mieście Sanoku.

petsFriendlySerdecznie zapraszamy posiadaczy zwierząt ze swoimi pupilami , jesteśmy ośrodkiem przyjaznym zwierzętom.

 

onas

 

Nasz ośrodek znajduje się w sosnowym lesie, graniczymy z malowniczą trasą rowerowo-spacerową, oraz kajakową wzdłuż Sanu.W pobliżu znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć. Około 400 metrów od nas mieści jeden z największych i najpiękniejszych parków etnograficznych – Muzeum Budownictwa Ludowego (prezentuje jak dawniej mieszkali i czym się zajmowali mieszkańcy) oraz Zamek - Muzeum Historyczne z największą w Europie kolekcją ikony karpackiej i praz Zdzisława Beksińskiego .

Oferujemy letnie domki 2,4 i 6-osobowe w różnym standardzie oraz całoroczny domek piętrowy typu „Stanica” posiadający 3 sypialnie, salon, łazienkę, aneks kuchenny.

Posiadamy również miejsca campingowe oraz namiotowe z dostępem do sanitariatów oraz prądu. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się restauracja i bar, gdzie jest możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia lub dowolnych posiłków oraz skomponowania własnego menu. Oferta gastronomiczna jest bogata i bardzo smaczna.

Na terenie ośrodka znajduje się:

 • plac zabaw dla dzieci,
 • bezpłatny parking,
 • miejsce na grill i ognisko pod wiatą
 • wypożyczalnia rowerów i kajaków

Możliwe są również przejażdżki bryczką, jazda konno oraz nauka jazdy konnej. Na terenie campingu znajduje się wypożyczalnia rowerów i kajaków oraz można skorzystać z usług przewodnika. Chętnie pomagamy przy organizacji pobytu zarówno dla gości indywidualnych jak i grup, wg preferencji i zainteresowań.

W pobliżu znajduje się zjazd na tyrolce.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji wycieczek: autokarowych, rowerowych, spływów kajakowych, szczegóły znajdziecie Państwo w załącznikach.

Poza noclegami oferujemy przez cały rok naszą restaurację, która może przyjąć kilkadziesiąt osób, gdzie można delektować się przepysznymi regionalnymi potrawami oraz zorganizować spotkania integracyjne, konferencje, szkolenia, wesela, komunie, stypy oraz wszelkiego rodzaju imprezy.

Nasz ośrodek to doskonała baza wypadowa i noclegowa w góry, na krótsze lub dłuższe wyprawy, znajdujemy się już o krok od Bieszczadów oraz Ukrainy i Słowacji.

Oferujemy Państwu urokliwe miejsce, doskonałą kuchnię, obsługę i opiekę na wysokim poziomie oraz inne atrakcje turystyczne Sanoka i okolic. Wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach, dla grup powyżej 15 osób proponujemy rabaty.

OFERUJEMY

 1. Camping ***
  Kategoryzowany camping *** z dostępem do sanitariatów, aneksu kuchennego oraz prądu. Na terenie ośrodka znajduje się miejsce grillowe i ognisko pod wiatą.
 2. Noclegi
  Domki campingowe 2,4 i 6-osobowe w różnym standardzie oraz całoroczny domek piętrowy typu „Stanica” posiadający 3 sypialnie, salon, łazienkę, aneks kuchenny.
 3. Pole namiotowe
  Pole namiotowe z dostępem do sanitariatów oraz aneksu kuchennego. Na terenie ośrodka znajduje się miejsce na grilla i ognisko pod wiatą.
 4. Wyżywnienie
  Na terenie ośrodka znajduje się restauracja i bar, gdzie jest możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia (śniadania, obiady, kolacje, obiadokolacje, suchy prowiant na wycieczkę) Oferta gastronomiczna jest bogata i bardzo smaczna.
 5. Jazda Konna
  Oferujemy przejażdżki bryczką, jazda konno w terenie lub na ujeżdżalni oraz nauka jazdy konnej z instruktorem.
 6. Spływy kajakowe
  Na terenie campingu znajduje się wypożyczalnia kajaków (3, 4 osobowych canu, 2- osobowych oraz 1 osobowych). Organizujemy spływy z przewodnikiem beskidzkim i ratownikiem wodnym. Prowadzimy szkółkę kajakarską.
 7. Wypożyczalnia rowerów
  Na terenie campingu znajduje się wypożyczalnia rowerów górskich. Organizujemy wycieczki rowerowe z przewodnikiem beskidzkim.
 8. Organizacja wesel
  Przez cały rok organizujemy wesela, spotkania integracyjne, konferencje, szkolenia, komunie, stypy oraz wszelkiego rodzaju imprezy. Dysponujemy salą na 160 osób. Pomagamy przy organizacji.
 9. Przeprawa
  Niespodzianka... , więcej szczegółów już wkrótce.